Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında tanıtım, reklam ve organizasyon işlerinde çalışan olarak başlayan hikâyemiz, 2009 yılında KAYRA TANITIM adıyla sektöre adımını atmıştır.

Şirketimiz, İstanbul Alaşehir’deki 650 m² merkez ofis ve üretim tesislerimiz, Ankara, İzmir, Adana, Antalya'daki irtibat bürolarımızın yanı sıra sınır tanımadan Türkiye çapında hizmet vermektedir.

Şirketimiz, tanıtım, dijital baskı, reklam, organizasyon, vitrin, alan kurma işlerinde profesyonel ve konularında yetkin elemanlarıyla 7/24 hizmet vermektedir.

Üretim tesislerimizde tasarım ekibimizin yaratıcılığı ve dijital makine parkurumuzu yöneten operatörlerimizin tecrübeleri iç ve dış mekân görsellerinizin değerlerine değer katmaktadır.

Dijital baskı, pankart, one way vision, folya baskı, mesh, billboard, parapet, bina, araç, kepenk kaplama, raket baskı, vinil baskı uygulamaları yapılmaktadır.

Rolap, pleksi, ahşap, metal, örümcek stand, fuar alan kurulumları, ışıklı-ışıksız tabela üretimi ve montajı, yönlendirme yol panoları uygulamalarında kalite, zaman ve fiyat avantajıyla sizlere sunulmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye'de AVM, eczane, kuaför salonları, optik, market, otel ve diğer mekânlardaki organizasyonlarınızda alan kurma, aktivite uygulama, vitrin çalışmaları, ürün sayımı gibi işlerinize şirketimiz çözüm sunabilmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vererek vazgeçilmez ve aranan çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Kalitenin önemini, zamanın değerini biliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı çözümler sunmak adına KAYRA ailesi olarak sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

NEDEN BİZ ?

Bizler amatör ruhlu profesyonelleriz. Sizlere çözüm üretmekten sizlerin yüzlerine ufak bir tebessüm eklemekten mutluluk duyarız. Çözüm için varız. Biz çözeriz.